RN60D1023FBSL
MFR.Part #
RN60D1023FBSL
JLCPCB Part #
C1429336
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors