RN60D1020FRSL
MFR.Part #
RN60D1020FRSL
JLCPCB Part #
C3504341
Description
-65℃~+175℃ 102Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors