RN60C1020FRSL
MFR.Part #
RN60C1020FRSL
JLCPCB Part #
C1783143
Description
-65℃~+175℃ 102Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors