RN60D1004FBSL
MFR.Part #
RN60D1004FBSL
JLCPCB Part #
C1429788
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors