RN60C93R1DBSL
MFR.Part #
RN60C93R1DBSL
JLCPCB Part #
C1428840
Description
-65℃~+175℃ 250mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors