RN60C9310FRE6
MFR.Part #
RN60C9310FRE6
JLCPCB Part #
C1773503
Description
-65℃~+175℃ 250mW 931Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors