MAL210168683E3
MFR.Part #
MAL210168683E3
JLCPCB Part #
C1618469
Package
Bolt,D76xL151.7mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 151.7mm 21.9A@100Hz 31.8mm 63V 68000uF 6mΩ@100Hz 76mm ±20% 螺栓,D76xL151.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS