RN60C9090FRSL
MFR.Part #
RN60C9090FRSL
JLCPCB Part #
C1782582
Description
-65℃~+175℃ 250mW 909Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors