ERC5519R300BHEK500
MFR.Part #
ERC5519R300BHEK500
JLCPCB Part #
C3505482
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS