RN60C8870BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C8870BBSL
JLCPCB Part #
C3506749
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors