BFC237964334
MFR.Part #
BFC237964334
JLCPCB Part #
C3801629
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 330nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS