RN60C8542DB14
MFR.Part #
RN60C8542DB14
JLCPCB Part #
C1399417
Description
-65℃~+175℃ 250mW 85.4kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors