RN60C8452FBSL
MFR.Part #
RN60C8452FBSL
JLCPCB Part #
C3520014
Description
-65℃~+175℃ 250mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors