PTF6560R400AYBF
MFR.Part #
PTF6560R400AYBF
JLCPCB Part #
C1442733
Description
-55℃~+150℃ 250mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors