RN60C82R5FBSL
MFR.Part #
RN60C82R5FBSL
JLCPCB Part #
C1431099
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors