RN60C8253BRSL
MFR.Part #
RN60C8253BRSL
JLCPCB Part #
C3425741
Description
-65℃~+175℃ 250mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors