RN60C8253BB14
MFR.Part #
RN60C8253BB14
JLCPCB Part #
C1417659
Description
-65℃~+175℃ 250mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors