P0805E48R7FNT
MFR.Part #
P0805E48R7FNT
JLCPCB Part #
C4113335
Description
-55℃~+155℃ 200mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS