RN60C8041FB14
MFR.Part #
RN60C8041FB14
JLCPCB Part #
C1396484
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.04kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors