RN60C7873DRE6
MFR.Part #
RN60C7873DRE6
JLCPCB Part #
C1779175
Description
-65℃~+175℃ 250mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors