RN60C7772BB14
MFR.Part #
RN60C7772BB14
JLCPCB Part #
C1417513
Description
-65℃~+175℃ 250mW 77.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors