CMF6047K000BHBF
MFR.Part #
CMF6047K000BHBF
JLCPCB Part #
C1420592
Description
-55℃~+175℃ 1W 47kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors