RN60C7683FB14
MFR.Part #
RN60C7683FB14
JLCPCB Part #
C3486621
Description
-65℃~+175℃ 250mW 768kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors