P0805Y6651BNT
MFR.Part #
P0805Y6651BNT
JLCPCB Part #
C4030269
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS