RN60C7682BB14
MFR.Part #
RN60C7682BB14
JLCPCB Part #
C1417560
Description
-65℃~+175℃ 250mW 76.8kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors