ERL072K5500FKEK500
MFR.Part #
ERL072K5500FKEK500
JLCPCB Part #
C3391545
Description
-65℃~+175℃ 2.55kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors