RN60C7504FB14
MFR.Part #
RN60C7504FB14
JLCPCB Part #
C3396209
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.5MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors