RN60C1693FBSL
MFR.Part #
RN60C1693FBSL
JLCPCB Part #
C1430735
Description
-65℃~+175℃ 169kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors