RN60C7322FRSL
MFR.Part #
RN60C7322FRSL
JLCPCB Part #
C1783195
Description
-65℃~+175℃ 250mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors