RN60C7154FB14
MFR.Part #
RN60C7154FB14
JLCPCB Part #
C1445197
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.15MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors