TNPW080524R3BETY
MFR.Part #
TNPW080524R3BETY
JLCPCB Part #
C4076668
Description
-55℃~+125℃ 125mW 24.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount