RN60C6902DRE6
MFR.Part #
RN60C6902DRE6
JLCPCB Part #
C1779573
Description
-65℃~+175℃ 250mW 69kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors