RN60C6902DB14
MFR.Part #
RN60C6902DB14
JLCPCB Part #
C3376362
Description
-65℃~+175℃ 250mW 69kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors