RN60E1820BB14
MFR.Part #
RN60E1820BB14
JLCPCB Part #
C3420394
Description
-65℃~+175℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors