RN60C6901BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C6901BRSL
JLCPCB Part #
C1797558
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors