RN60C28R7FB14
MFR.Part #
RN60C28R7FB14
JLCPCB Part #
C1416713
Description
-65℃~+175℃ 250mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors