RN60C6812DRSL
MFR.Part #
RN60C6812DRSL
JLCPCB Part #
C1789246
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors