P0805Y1873PBW
MFR.Part #
P0805Y1873PBW
JLCPCB Part #
C4047090
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount