RN60C6732DR36
MFR.Part #
RN60C6732DR36
JLCPCB Part #
C1777884
Description
-65℃~+175℃ 250mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors