RN60C6650FRSL
MFR.Part #
RN60C6650FRSL
JLCPCB Part #
C1783022
Description
-65℃~+175℃ 250mW 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors