RN60C6602BRE6
MFR.Part #
RN60C6602BRE6
JLCPCB Part #
C3355090
Description
-65℃~+175℃ 250mW 66kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors