RN60C6493FB14
MFR.Part #
RN60C6493FB14
JLCPCB Part #
C1435648
Description
-65℃~+175℃ 250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors