RN60C60R4FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C60R4FBSL
JLCPCB Part #
C1429035
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors