RN60C6014FB14
MFR.Part #
RN60C6014FB14
JLCPCB Part #
C3469076
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.01MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors