RN60C3014FB14
MFR.Part #
RN60C3014FB14
JLCPCB Part #
C1425556
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.01MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors