RN60C6000BB14
MFR.Part #
RN60C6000BB14
JLCPCB Part #
C3418605
Description
-65℃~+175℃ 250mW 600Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors