RN60C5901FRSL
MFR.Part #
RN60C5901FRSL
JLCPCB Part #
C3573347
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors