RN60E5901FRSL
MFR.Part #
RN60E5901FRSL
JLCPCB Part #
C1801852
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors