RN60C5772DR36
MFR.Part #
RN60C5772DR36
JLCPCB Part #
C3555733
Description
-65℃~+175℃ 250mW 57.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors