RN55C97R6BB14
MFR.Part #
RN55C97R6BB14
JLCPCB Part #
C1414578
Description
-65℃~+175℃ 125mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors